Září 2008

Barbie

20. září 2008 v 20:09

Pixelky

20. září 2008 v 20:06

.........................
..................
dátum→ -http://i4.piczo.com/view/2/5/5/z/l/2/0/u/z/c/v/d/img/i195661588_29534.gif?redirsrc=img----- čas→ -- počasie→ ------ jedlo→ --------- pitie→ ---- - oblečenie→ -- TV→-- -tv.gif image by spookys-graphix- music→ ----music- --- ICQ→-ILH ICQ-message.gif image by spookys-graphix-online.gif image by spookys-graphix-offline.gif image by spookys-graphix-away.gif image by spookys-graphix-na.gif image by spookys-graphix-invisible.gif image by spookys-graphix-ruka.gif image by spookys-graphix-notice.gif image by spookys-graphix práca na PC→ --- - škola→ -study.gif image by spookys-graphix chlapci→ --people.gif image by spookys-graphix-love-1.gif love image by spookys-graphix- nálada→ --

1,kolo Sonc Colorka

20. září 2008 v 9:37
Awoojka je tu nowa sutaz sonc colurku kto najkrajsie zmeni tento obrazok co je tam tak vyhral.Plsik hlaste sa !:DTento obrazok mi budet davat tak ze si ho date na svoju web a ja si ho stama t vyzdvihne:!

Chalani

15. září 2008 v 19:15 | kikusa
Vraj sa každý človek narodil ako bisexuál.Bez akejkoľvek sexuálnej príťažlivosti k určitému pohlaviu.Až sila akýchsi "mravných" noriem dotlačí väčšinu ľudí k heterosexualite.Myslíš,že je to pravda? Niektorí vedci tvrdia,že inklinácia k tomu ktorému pohlaviu je možnosť sám si vybrať.Nie je to celkom tak,pretože každý sme sa so svojou sexualitou už narodili a nemôžme ju zmeniť.Iba ak potláčať,alebo tajiť.
1) Obdivuj ho!
Ako je dobre známe, všetci milujeme lichôtky... a chalani dvojnásobne. Nezahrňuj ho však tým, aký je úžasný a dokonalý, keď okolo neho krúžia jeho kamoši! Takisto skôr ako "Milujem ťa" hovor, čo sa ti na ňom konkrétne páči (to, ako sa smeje, ako skvelo hrá futbal, aká je s ním sranda atď. )

cHALANI!:D

15. září 2008 v 19:14
1. Kamoši sú pre chalanov rovnako dôležití ako my - nechaj mu jeho slobodu!
2. Keď ti začne rozprávať neuveriteľné hirtorky, nechaj ho pri tom - ale uver z toho tak 90%!
3. Keď povie, že potrebuje viac slobody, kašli naňho - chce sa s tebou rozísť!
4. Keď ti nezavolá ako sľúbil, zabudni jeho číslo - nestojí o teba!
5. Pre chalanov je vzhľad rovnako dôležitý ako pre nás - dbaj o seba!
6. Sex na jednu noc na diskotéke nie je pravá láska - schovaj si to pre niekoho lepšieho!
7. Kto jednen krát zahne, bude zahýbať aj ďalej - druhá šanca nemá cenu!

HSM

15. září 2008 v 19:05 | kikusa

Ashley Tisdale

Celé jméno: Ashley Tisdale
Datum narození: 2.7.1985
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů,např:Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001.Poté se Ashley Tisdale stala známou.Nejvíc jí proslavila role v televizním filmu High School Musical.

Zac Efron

Celé jméno: Zachary David Alexander Efron
Datum narození: 18.10.1987
Rodiče: David a Starla Efron
Sourozenci: bratr Dylan
Domácí mazlíčci: dva psi ( australští ovčáci ) - Dreamer a Puppy, siamská kočka- Simon
Co řekl o svých zvířátkách: "Moji psi jsou hrozně moc bláznivý. Pořád se dostávají do nějakých problémů. Ale jsou to moji nejvěrnější přátelé!!!"
Oblíbené jídlo: sushi a exotická jídla
Jeho nejcenější majetek: jeho podepsaná baseballová kolekce
Oblíbená televizní kanál: Spike
Než umře, chce: "Objevit že opravdu mám superschopnosti... jen jsem to do teď nevěděl!"
Lidi by byli překvapeni, že je: "Stejný jako oni"
Časopisy do kterých se podepsal: M´n´F, GQ Cargo a Popstar
Lechtivý: Jo!!!
Alergie: Ne!!!

Vanessa Hudgens

Celé jméno: Vanessa Anne Hudgens
Datum narození: 14.12.1988
Původ: filipínsko-čínský-portorikánský-irský a americko-indiánský (ty jo... :)
Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".

Basnicky

15. září 2008 v 18:57 | Kikusa
Srdce srdci srdce dalo, srdce srdce milovalo a to srdce srdce prosí, ať to srdce v srdci nosí.

Dnes večer neusnu a nebudu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát. Nepláču proto, že bys mě neměl rád, ale proto, že jsi mě naučil milovat

Když uhasne svíčka - nic to není. Když uhasne láska, vždy se něco změní - plamínek dohoří, jiskra už není. Proč se to stalo, proč se to mění??

Víš jak vypadám, víš jak se jmenuju, víš jak líbám, víš jak tě miluju, víš vše, co vědět bys měl, ale ty jsi na mě zapoměl :-(

Já nehněvám se na tebe, že jsi mi srdce vzal, ale že jsi mě zradil a do očí mi lhal..

Marný je pláč, marné jsou slzy, stojím a šeptám: Vrať se mi brzy.

Nejsou jen růže na světě, přijde i bouře zlá, kráčet denně životem je však lehčí, když jsou na to dva.

Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
Neztrácej čas pro někoho, kdo ho nechce trávit s tebou...

Milovat a udržet je nejlepší, milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.

Byl jsi u mě-teď jsi s ní. Miloval jsi mě-teď miluješ ji. Líbal jsi mě-teď líbáš ji. Držel jsi mě v náručí-teď držíš ji. Opustil jsi mě-jakto, že ji ne?

Mám-li si vybrat mezi svobodou a láskou , volím svobodu! Raději černá křídla než růžová pouta...

Láska je jako hodiny matematiky-sčítáš, odčítáš, násobíš, dělíš a najednou uděláš chybu, chceš ji opravit, ale je pozdě...Zvoní!

Je mnohem snažší odpustit tomu, kdo se mýlil, než tomu, kdo měl pravdu.

Nevěřím , nevěřímže láska je jen pouhý klam.Láska je. Vím to, vím,Vždyť na ni právě teď umírám.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Láska je dlouhá tenká niť, která se snadno přetrhne. Dá se sice navázat ale uzel zůstane.
Potkalo mě štěstí, řeklo UHNI a šlo dál....

Až se mě jednou zeptáš,jestli mám radši tebe nebo svůj život,já ti odpovím, že svůj život a ty odejdeš aniž bys věděl, že můj život jsi ty!

Za peníze si můžeš koupit dům, ale ne domov...sex, ale ne lásku...hodiny, ale ne čas...doktora, ale ne zdraví...postel, ale ne spánek...pozici, ale ne respekt...knihu, ale ne vědomosti...krev, ale ne život...

Hallo Kitty

15. září 2008 v 18:50 | kikusa
Obrázky - Hello Kitty: 4Obrázky - Hello Kitty: 6Obrázky - Hello Kitty: 8Obrázky - Hello Kitty: 1Obrázky - Hello Kitty: 3Obrázky - Hello Kitty: 6Obrázky - Hello Kitty: 8Obrázky - Hello Kitty: 1
Obrázky - Hello Kitty: 7Obrázky - Hello Kitty: 5
Obrázky - Hello Kitty: 5
Obrázky - Hello Kitty: 1

2 kolo Sonk

15. září 2008 v 18:25 | kikusa
Do 2 sonk postupila :
P.S: zbierajte si hlasky dikes:D

My life

15. září 2008 v 18:10 | kika
Vcera bol skvely den boli sme na chate!:D:D:Dbola swanda festy aj ked newislo nam pocasie ale bolo skvele!V sobotu som ssa videla s matom!!!:D(on sa mi hrozne paci, a som do neho uplne zblaznena!)rozpravali sme sa smiali ........mno a dalej uz asi wiete:D(heh)je velmi ku mne mili a je snim swanda!D aj ked kamosky vzdy ripu do mna ale mno co uz!:D zajtra skola :( a zajtra sa stretnem aj s matoommm jej uz sa tasim:D:D:D:D:D