Srpen 2008

Andrey Kitchen

31. srpna 2008 v 10:36

kamaratt

30. srpna 2008 v 16:58

Avril LAvinge

30. srpna 2008 v 16:52
Avril Ramona Lavigne sa narodila v Ontáriu v Kanade, otcovi Johnovi, rodenému Francúzovi, a matke Judy, francúzskej Kanaďanke. Obaja rodičia sú katolíci a teda aj svoju dcéru viedli k viere. Jej spevácky talent odhalila mama, ktorá ju nútila často spievať zborové piesne.
V roku 1998 vyhrala Avril súťaž, ktorá jej zabezpečila spoluprácu s Kanaďankou Shaniou Twain, s ktorou sa vydala aj na jej turné. Keď mala 16, podpísala zmluvu s Kenom Krongardom z Arista Records. Ten sa postaral o to, aby sa osobne stretla z hlavou Arista Records Antoniom L.A. Reidom. Antonio si ju vypočul a neváhal. Avril onedlho spolu s producentom Petrom Zizzom skompletizovala materiál na svoj debutový album LET GO, ktorý vyšiel v USA 4. júna 2002. Dostala zaň neuveriteľné množstvo cien, na viacerých kontinentoch bol ocenený platinou. Vyšli z neho štyri mega úspešné single (Complicated, Sk8er Boi, Losing Grip, I'm With You). Druhý album UNDER MY SKIN nebol o nič horší, dokonca na ňom bolo ešte viac kvalitnej hudby a oveľa viac hitov. Prvý singel "Don't Tell Me" bol jednou z najočakávanejších pesničiek roka a Avril nesklamala. 25. mája 2004 stáli v radách udia len kvôli tomu, aby boli medzi prvými, ktorí si vypočujú jej novinku. Za prvý týždeň sa len v Amerike predalo neuveriteľných 380 tisíc kópií! Avril na album napísala väčšinu textov. Najväčším hitom z albumu bol jednoznačne song "My Happy Ending", ktorý obletel celý svet, rovnako na tom boli pesničky "Don't Tell Me" a "He Wasn't". Veľmi dobré veci ako "Nobody's Home" či "Fall To Pieces" už taký úspech nemali... Avril neskladá veci len pre seba, ale aj iných. Je napríklad spoluautorkou pesničky "Breakaway", ktorú nahrala prvá americká SuperStar Kelly Clarkson, a vydala ju ako pilotný singel svojho druhého albumu. Neskôr Avril zmenila style. Vlasy si prefarbila na blod, dala si ružový melír. Z Punk-rockovej rebelky sa stala pop-punková princezná. Jej pilotný singel z albumu "The Best Damn Thing" "Girlfriend" mal obrovský úspech no nebola to už tá stará Avril. Jej texty sú čím ďalej tak tým viac komerčné. Neskôr prišla von so singlom "Hot" a "The Best Damn Thing" v ktorom má dokonca ružovú parochňu!
//><!

Awarty!

29. srpna 2008 v 10:41 | kikusa
Hanna Behthanna beth
hanna bethMiss Hanna BethMiss Hanna BethMiss Hanna Beth

SaD storY

28. srpna 2008 v 13:18
Šla jsem po škole domů.Vzala jsem si kolo a chtěla jet za svým klukem-Michalem.
Když jsem jela,myslela jsem na něho.Na to,jak se líbáme..jak mě objímá.I přes foukání větru mě zahalil krásný pocit lásky.Jela jsem na silnici,kde byl nájezd z dálnice.
Najednou se setmělo a já pocítila chlad.Takové divně zamrazení.Předzvěst něčeho špatného. Nenechala jsem se tím nijak zastrašit a jela jsem dál. Dál jsem přemýšlela o nás. Co bude dál.
Z přemýšlení mě vytrhla rána a zvuk rozbíjejícího se skla. Okamžitě jsem se probrala a zjistila, že pár metrů přede mnou do sebe narazily dvě auta. Jedno z nich mi bylo povědomé.Nee!!!!!
To nemůže být pravda!! Rozjela jsem se. Zastavila u modrého auta a vykřikla Ne!!
Na zemi ležel Michal. V autě seděla jeho matka...Rychle jsem vytáhla mobil a zavolala sanitku.
Zjistila jsem, jestli Michal dýchá. Dýchal.
Položila jsem ho do stabilizované polohy a čekala, až přijede sanitka.
Michal otevřel oči a podíval se na mě. Usmál se. Já také. Řekl mi dvě nejkrásnější slova na světě,
jeho poslední slova:Miluji tě.Já tebe taky řekla jsem se slzami v očích.
Rozbrečela jsem se a objala ho. Celou dobu jsem ležela na něm a objímala ho. Zdálo se mi to jako věčnost, než dorazila sanitka.Vyslechli mě, co se stalo, ale já neměla sílu mluvit. Jen jsem brečela. Pořád jsem opakovala jen slova on a umřel.
Za pár dní jsem jela na kole za tetou a uviděla jsem to místo.
Ten křížek s květinami, které tam každý druhý den nosím. Brečela jsem. Tady se to stalo.
Tady to auto do jejich auta vrazilo a jeho to vymrštilo z auta a tady on zemřel. Už nikdy mu nebudu moct říct do očí Miluji tě. Nikdy už nepůjdeme spolu ven. Už nikdy..
Miluji tě slyšela jsem vykřiknout svůj hlas, slezla jsem z kola a šla do silnice.Zase budu s ním...

M_Y liFe

28. srpna 2008 v 13:09
Dnes som bola so saasenou na bicykli bolo dobre festy sa tesim do skoly ale mame triedu tam de som necela podaj by sme mali vedla 8,B bola by swanda a teraz mame s tymi hlupou 7,B blekkk neznasam tu triedu som strasne zvedava ako to vydrzim .....na zaciatku skol.roka sedim s didusou festy ju mam rada juuju !:D:D:D:D

Avril_Lavinge*

28. srpna 2008 v 13:04

My liFe

26. srpna 2008 v 13:50
Dnes je skveely den pozerala som s bodou film bola swanda!:D:D:D tesim sa na stvrtok idem zasa spat na teplicku bude swanda(heh)!!:D.......ta isto ako 25,7,08 na to nikdy nezabudnem tesim sa ako uwidim didus natu sasu a ostatne baby a chalanov!!vcera som bola na plavarni s kamoskami tezz bola swanda sali sme sa atd.........Dnes idem poobede vonku tesim sa (heh-heh)wete welmi sa netesim na ucenie do skoly ale na prestavky sa welmiiiiiiiiii tesimmm bude svanda!!!!:...................

Pink

26. srpna 2008 v 9:12

D a CH Smutnee:(

26. srpna 2008 v 9:00
D:Spomal nebo sletím!
Ch:Ale nesletíš, pevně se mě drž!
D:Spomal prosím, já se bojím.
Ch:Ne, je to zábava!
D:To teda není, prosím spomal!
Ch:Fajn, tak jo, když mi řekneš že mě miluješ.
D:Miluju tě, spomal už...
Ch:Teď mě prosím obejmi, jako by to bylo naposled.
Dívka ho obejme....
D:Spomalíš už konečně?!
Ch:Můžeš mi sundat helmu a nasadit si jí??Překáží mi...
Druhý den v novinách:Motorka narazila do budovi kvůli selhání brzd.Byli an ní dva lidé, ale jenom jeden přežil.
Pravdou je, že chlapec v půlce kopce zjistil, že mu vypověděli brzdy, ale nechtěl, aby to jeho přítelkyně věděla.
Místo toho chtěl, aby mu řekla, že ho opravdu miluje,...
..naposledy ho obejmula a potom jí dal svou helmu, i když věděl, že to znamená smrt, jen kvůli tomu,aby ona mohla žít...

Slepe dievcaa!:o

26. srpna 2008 v 8:58
Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce. On byl stále s ní, ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně, po dlouhé době našel dárce, který jí mohl dát nemocnou část očí. A tak se těšila, že konečně uvidí svět a taky svého přítele. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý. Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu tekly slzy. Po pár dnech jí přišel dopis. Byl od něho. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči".....

NadherNA poh..adka

26. srpna 2008 v 8:56
Bylo nebylo Před dlouhou dlouhou dobou existoval ostrov na kterém žili všechny pocity člověka. Dobrá nálada,smutek,vědění...a kromě ostatních pocitů i láska :) Jednoho dne se pocity dozvěděli, že se ostrov potopí.Každý si tedy připravil svou loď a odplouval z ostrova. Jen láska chtěla čekat až do poslední chvíle.Ještě než se ostrov potopil, prosila láska o pomoc. Na luxusní lodi plulo kolem lásky bohatství.Zeptala se:"Bohatství, můžeš mě vzít s sebou?" "Ne, nemůžu.Mám na své lodi moc zlata a stříbra.Tady pro tebe není místo." Tak se láska zeptala pýchy, která projížděla kolem ní na přenádherné lodi:"Pýcho, můžeš mě vzít s sebou?" "Já Tě lásko nemůžu vzít"Odpověděla pýcha,"tady je všechno perfektní.Mohla by si poškodit loď. Láska se tedy zeptala smutku, který jel kolem:"Smutku, prosím vezmi mě s sebou" "Ach lásko, "řekl smutek,"já jsem tak smutný, že musím zůstat sám." Také dobrá nálada projela kolem lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni láska volá. Najednou řekl nějaký hlas:"Pojď lásko já Tě vezmu." Byl to nějaký stařec, kdo promluvil.Láska byla tak vděčná a šťastná, že se zapoměla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel. Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se vědění:"Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl?".."To byl čas,",odpovědělo vědění. "Čas?!zeptala se láska, "proč mi pomohl čas?" Vědění odpovědělo:"Protože jen čas ví, jak důležitá je v životě láska."

Desne hroznyy!...Laska*a Smrt!:(

26. srpna 2008 v 8:53
Je sychravé podzimní odpoledne, ulicemi plynou davy nevšímavých, ustaraných a tak neskutečně monotónních lidských postav. Všechny jsou zabrány do svých vlastních starostí všedního, ničím nezajímavého dne. Nikdo si nevšimne dívky kráčející středem té živé masy. Dívky s nepřítomnýma, uplakanýma očima. Nikdo se na chvíli nevytrhne z každodenního stereotypu. Nikdo se nezeptá, zda nepotřebuje pomoci, zda je vše v pořádku. Dívka bezmyšlenkovitě kráčí ulicemi. Už není schopna přemýšlet, ne, teď už ne. Její mysl zůstala na té křižovatce. Stále před očima vidí jeho krásné modré oči a nádherně tvarované rty, jak se s ní ač nerady, pro dnešek loučí a zároveň slibují další krásné zážitky. Ani jeden však ještě netuší, že je to naposled. Naposled v tomto životě. Naposled v tomto světě. Naposled co se mohou vzájemně podívat do očí a říct si ta dvě magická slůvka. "Miluji tě" řekne mladík a jeho tvář se rozzáří v láskyplném úsměvu. "Však já tebe taky" odpoví skoro rutinně dívka. Kdyby jen tehdy tušila. Auto se pomalu rozjíždí. Dívka odchází směrem k nedalekému domu. Už zavírá domovní dveře. Najednou uslyší strašnou ránu, zvuk rozbitého skla a nepřetržitý zvuk klaksonu. " Tome néééééé!!! Doběhne na křižovatku, kde už se tvoří hlouček všudypřítomných čumilů. "Zavolejte někdo záchranku, prosím rychle! Tome no tak prober se, prosím! Už je pozdě, mladík už nevnímá všechno to dění kolem něho. Nevnímá marné snažení záchranářů o jeho život. Nevnímá slzy své milované. Dívka stojí na rohu křižovatky a dívá se za černou dodávkou. Zhroutil se jí život. Chtěla mu toho tolik říct, jak moc s ním byla šťastná, jak milovala jeho velké hnědé oči, krásné rty, jeho bezchybnou povahu. Proč jen se to muselo stát, proč nám?! Miluji tě, Tome! Dívka prošla snad už celé město, už nemůže přemýšlet, nejde to! Najednou se ale znovu ocitla na té křižovatce. Tady. Tady se to stalo. Tady se jí zhroutil celý svět! Ale za okamžik budou zase spolu, pomylela si... "MILUJI TĚ" vykřikla dívka a vstoupila do silnice...
P

Smtriacii..life

26. srpna 2008 v 8:47
Byl jednou jeden chlapec, ktery se narodil s nemoci. Byla to nevylecitelna nemoc. V 17 letech mohl kazdou chvili umrit. Zil stale jen stahnuty v dome, pod dohledem sve matky. Jednou uz toho ale mel dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrat si vyjit. Poprosil svou matku o dovoleni a ona mu to umoznila. Kdyz se prochazel svou ctvrti, videl mnozstvi obchodu.Kdyz sel okolo obchodu s hudebninami, uvidel nadherne devce, asi v jeho letech. Byla to laska na prvni pohled. Otevrel dvere a vstoupil dovnitr. Nedival se po nicem jinem, jen po ni. Stale vice se blizil k prepazce, kde stala. Podivala se na nej a s usmevem se zeptala: "Muzu vam nejak pomoci?" Behem toho si myslel, ze je to ten nejpeknejsi usmev, ktery ve svem zivote videl. Pocitil potrebu ji polibit prave v tomto momentu. Koktave ji odvetil:Ano, eeehhh, uuuhhh... rad bych koupil jedno CD.Bez premysleni, vzal prvni CD, ktere uvidel a zaplatil."Chces to zabalit?" zeptalo se devce zase s usmevem. Odpovedel ze ano, a kyval souhlasne hlavou; ona sla dozadu a pak prisla se zabalenym balickem, ktery mu predala. On si jej vzal a opustil obchudek. Odesel domu a od toho dne navstevoval tento obchod kazdicky den, aby koupil nejake CD. To devce stale balilo jednotlive CD a on si je pak vzal domu, polozil je nerozbalene do supliku. Prilis se stydel, nez aby pozval to devce, aby si s nim vysla. Ackoliv uz to zkousel, neslo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se dalsi den odvazil, a on se chytl za srdce a, ... a vysel odvazne k obchodu. Koupil si CD a jako vzdy ho dostal zabalene. Vzal CD a kdyz se ona nedivala, rychle ji nechal na pultu listek se svym telefonnim cislem a vybehl z obchodu ven. ......Crrrrrr !!!Matka zvedla sluchatko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejiho syna; matka naprosto znicena zacla plakat a rekla: "Ty to nevis? ... Vcera zemrel." Bylo prilis dlouho ticho, az na plac matky, ktery se v sluchatku ozyval. Pozdeji vstoupila matka do pokoje sveho syna, aby si jej pripomela.Rozhodla se zacit s tridenim jeho veci. Otevrela suplik a k jejimu prekvapeni se tam tycily hory CD, ktere nebyly ani rozbalene. Byla zvedava, bylo tam tolik k videni a ona se nemohla udrzet:Vzala jedno, sedla si na postel a zacala rozbalovat CD a nasla u nej prilozeny i kus papiru. Matka ho vzala do ruky a zacla cist. Stalo na nem:"Ahoj!!! Jsi fakt mily, chtel by sis se mnou nekdy vyjit? Mam te rada.... Sofia."S hlasitou emoci otevrela matka jeste jedno CD, a i z nej vypadl list papiru, ze vsech balicku ....... na vsech bylo napsano to same. THE END

Tvoje japonske meno

26. srpna 2008 v 7:58
A - ka * B- tu * C- mi * D- te * E- ku * F- lu * G- ji
H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin *
N- to O-mo * P- no * Q- ke * R- shi * S- ari * T-chi U- do *
V- ru * W-mei * X- na * Y- fu * Z- zi

Colourky_SS

26. srpna 2008 v 7:49

Diplomek MynE

25. srpna 2008 v 13:42

nowa suTaz

25. srpna 2008 v 8:32
Nowa Sutaz tak sa prihlas!:D:D:D:D:D:D ide tu o najkrajsi desing musis vyplnit tabulku ktoru wam napisem a zbierat hlasy!
1,akej farby mas desing
2,o com je
3,kolko mate rokov

Diplomky!:D

25. srpna 2008 v 8:29
taze tu su vysledky!:Dide to po poradi na prvom mieste je Kacena na druhom Petula a na tretom avril diki moc ze ste sa zapojili do sutaze a je tu dalsia sutaz!

L.A.S.K.A

24. srpna 2008 v 13:19
1. V lásce se střídá radost a bolest.
2. Láska je jako slza.Rodí se v očích a padá k srdci.
3. Kdo není milován,je sám i uprostřed davu.
4. Neztrácej čas pro někoho,kdo ho nechce trávit s tebou.
5. Nebýt milován,to je smůla.Ale nemilovat-to je neštěstí.
6. Láska začíná láskou.
7. Láska je cit,kterého se nikdy nezbavíš.
8. I když člověk někoho miluje,občas na to zapomene.
9. Láska je příliš cenná,než aby se ztrácela.
10. Žárlivost je nedostatek úcty k osobě,kterou milujeme.
11. Láska která skončila,nebyla opravdovou láskou.
Když poprvé spatříme nějakého člověka, lidské oko přenese jeho obraz do mozku, který vyhodnotí zda se tento člověk hodí právě k nám. Někteří psychologové se domnívají, že nosíme ve svém podvědomí zapsány určité charakteristické rysy. Všechny tyto rysy dáváme najevo řečí těla - tím jak se pohybujeme, tváříme a chováme.
Když se na nás podívá osoba opačného pohlaví, její mozek během vteřiny vyhodnotí, jestli neseme stejné znaky. Pokud mozek vyhodnotí, že jsme osobou vhodnou k seznamování, spouští se další reakce v lidském těle.